Sinterklaas

 

 

 

 

 

Beste mensen,

Zoals u weet zetten wij ons als Stichting AED Westerhaar HART in voor ons dorp. Maar niet alleen ons dorp is een Hart nodig, er zijn meer goede doelen die een gouden hart nodig zijn. Maar omdat er zo veel goede doelen zijn is het onmogelijk overal aan mee te doen. Maar de stichting Twente Hartsafe waar wij goede contacten mee hebben heeft wel een heel mooi doel voor ogen, en dat doel steunen wij graag. Een stichting met dezelfde doelstelling als de onze heeft het volgende bedacht om sinterklaas voor zoveel mogelijk mensen een feest te laten zijn. Echter weten wij dat dit niet altijd mogelijk is voor gezinnen die er financieel ronduit slecht voor staan in deze tijd van ontslagen, werkloosheid etc. Des temeer hoop ik dat wij samen bereid zijn dit doel te gaan steunen om sinterklaas 2013 ook voor deze kinderen eens een keer een leuk feest te laten zijn.

http://www.twentehartsafe.nl/sinterklaas2013

Alleen door dit bericht zo opvallend mogelijk te verspreiden en mee te doen kunnen wij iets voor deze kinderen gaan betekenen. Dus help ons alstublieft en laat Sinterklaas voor iedereen een feest zijn. Hoe u kunt helpen staat rechtsboven vermeld op deze website. Twijfel niet, gewoon DOEN.

Zoals ons spreekwoord luidt:

“wij rekenen op u, en dat kunt u ook op ons doen”

Met vriendelijke groet,

Peter Schepers

Stichting AED Westerhaar